Registrace nového uživatele

Vážené a milé kolegyně, vážení kolegové, členové naší společnosti! Troufám si říci, že řada z nás šla studovat medicínu (kromě mnoha dalších vznešenějších důvodů) také proto, aby byla co nejdále od matematiky, kybernetiky, elektroniky, a vůbec všech těch zázraků moderní techniky. Platí to jistě o generaci starší, ale i střední - nejmladší kolegové již jsou s elektronickými medii "jedna ruka".  Navzdory výše uvedenému jsem opravdu upřímně rád, že Česká internistická společnost je první odbornou společností, která uvádí a otevírá svůj vlastní intranet.

Prostředí intranetu nám umožní sdílet informace, diskutovat o problémech našeho oboru, přečíst zajímavé články, zjistit snadněji to, co jsme nedokázali najít (třeba informace ke vzdělávání) a mnoho dalšího. V nedaleké budoucnosti budeme mít  přes intranet také přístup k našemu časopisu, k Vnitřnímu Lékařství.

Sami brzy zjistíme, co vše nám intranet může přinést. Staňme se tedy všichni pravidelnými nejen návštěvníky, ale skutečnými uživateli a spolutvůrci intranetu ČIS. Sami se můžeme podílet na jeho budování a vylepšování.

Krásné dny, nejen s intranetem, přeje

Richard Češka

Registrační údaje

Vaše přihlašovací jméno, které si zvolíte a pod kterým se budete do Intranetu vždy přihlašovat (min. 4 znaky).

Vaše heslo, které si zvolíte a pod kterým se budete do Intranetu vždy přihlašovat. Pro ověření správnosti hesla jej prosím vypište ještě podruhé ve stejné podobě i do políčka vpravo (min. 5 znaků).

Login a heslo, pomocí kterého se budete moci přihlásit do systému.

Váš titul (tituly) před jménem.

Vaše specializace - obor, kterým se zabýváte.

Vaše křestní jméno.

Vaše specializace - obor, kterým se zabýváte.

Vaše příjmení.

Vaše pracoviště.

Váš titul (tituly) za jménem.

Vaše kontaktní e-mailová adresa.

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Informace a poučení o zpracování osobních údajů

Vážení uživatelé cis-intranet.cz, na základě nově upravené legislativy a nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) Vás nyní musíme požádat o souhlas s jejich zpracováním. Z naší strany se nic nemění a stále Vám chceme poskytovat kvalitní obsah a dát Vám možnost od nás získávat cenné a relevantní informace. Potřebujeme však, abyste nám nejdříve poskytli svůj souhlas níže.

Potvrzením tohoto formuláře poskytuji společnosi Medica Healthworld a.s., Václavské náměstí 832/19, 110 00 Praha, IČO: 27661857, DIČ: CZ27661 (Dále jen Medica Healthworlda.s.), coby správci osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, e-mail, adresa, telefon, pracovní pozice), a to pro účely:

  • Realizace tohoto projektu – evidence v databázi uživatelů
  • Poskytování důležitých informací (články, kazuistiky, studie, edukační materiály), novinek (pozvánky na semináře apod.) a vybraných sdělení (zejména aktuality v oboru zdravotnictví) elektronickými prostředky
  • Poskytování obchodních a marketingových sdělení (zejména z oblasti zdravotnictví a farmacie) elektronickými prostředky

Dále souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala další osobní údaje, které jí v budoucnu dobrovolně zpřístupním a poskytnu a s vyhodnocováním všech údajů, které ode mne společnost získá za účelem vytváření kvalitního obsahu. Beru na vědomí, že k osobním údajům budou mít kromě společnosti Medica Healthworld a.s. přístup též třetí osoby (zpracovatelé), jejichž zpracování splňuje požadavky dle platných právních předpisů, a které zajišťuje náležitou ochranu Vašich práv. Souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení, příp. do odvolání souhlasu. V případě, že již tyto ani žádné další materiály nebudu chtít dostávat, mohu svůj souhlas kdykoliv odvolat zasláním žádosti na e-mail odhlasit.cis-intranet@mhw.cz. Stačí jednoduše zaslat prázdnou zprávu s předmětem obsahujícím název portálu a jméno uživatele. Například „Odvolání souhlasu pro cis-intranet.cz – Marie Nováková“.

Více informací včetně poučení o zpracování Vašich osobních údajů naleznete ZDE

Pro úspěšné dokončení registrace zatrhněte prosím toto políčko jako souhlas s podmínkami používání Intranetu ČIS.