Registrace nového uživatele

Vážené a milé kolegyně, vážení kolegové, členové naší společnosti! Troufám si říci, že řada z nás šla studovat medicínu (kromě mnoha dalších vznešenějších důvodů) také proto, aby byla co nejdále od matematiky, kybernetiky, elektroniky, a vůbec všech těch zázraků moderní techniky. Platí to jistě o generaci starší, ale i střední - nejmladší kolegové již jsou s elektronickými medii "jedna ruka".  Navzdory výše uvedenému jsem opravdu upřímně rád, že Česká internistická společnost je první odbornou společností, která uvádí a otevírá svůj vlastní intranet.

Prostředí intranetu nám umožní sdílet informace, diskutovat o problémech našeho oboru, přečíst zajímavé články, zjistit snadněji to, co jsme nedokázali najít (třeba informace ke vzdělávání) a mnoho dalšího. V nedaleké budoucnosti budeme mít  přes intranet také přístup k našemu časopisu, k Vnitřnímu Lékařství.

Sami brzy zjistíme, co vše nám intranet může přinést. Staňme se tedy všichni pravidelnými nejen návštěvníky, ale skutečnými uživateli a spolutvůrci intranetu ČIS. Sami se můžeme podílet na jeho budování a vylepšování.

Krásné dny, nejen s intranetem, přeje

Richard Češka

1. Registrační údaje

Vaše přihlašovací jméno, které si zvolíte a pod kterým se budete do Intranetu vždy přihlašovat (min. 4 znaky).

Vaše heslo, které si zvolíte a pod kterým se budete do Intranetu vždy přihlašovat. Pro ověření správnosti hesla jej prosím vypište ještě podruhé ve stejné podobě i do políčka vpravo (min. 5 znaků).

Login a heslo, pomocí kterého se budete moci přihlásit do systému.

Váš titul (tituly) před jménem.

Vaše specializace - obor, kterým se zabýváte.

Vaše křestní jméno.

Vaše specializace - obor, kterým se zabýváte.

Vaše příjmení.

Vaše pracoviště.

Váš titul (tituly) za jménem.

Vaše kontaktní e-mailová adresa.

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Pro úspěšné dokončení registrace zatrhněte prosím toto políčko jako souhlas s podmínkami používání Intranetu ČIS.